top of page

REALITNÝ SERIÁL 1. ČASŤ

Aktualizováno: 30. 11. 2021

Dnes som mala veľmi zaujímavú komunikáciu so svojim klientom,ktorému predávam nehnuteľnosť. Je na ňu mnoho záujemcov, ale zatiaľ si nenašla svojho nového majiteľa .to len na okraj. Vďaka nemu mi napadla myšlienka, občas vám napísať niečo zo života realitného makléra. Také tie ozajstné príbehy, nič škrobené, také obyčajné ľudské Klient mi písal, že ho kontaktoval záujemca o nehnuteľnosť na priamo.


Naša dohoda bola, že si môže robiť obhliadky aj sám. Aj tak urobil a zistil, že záujemca už so mnou komunikoval, ale keďže som tlmočila, že cena nepôjde tak výrazne dole, nemal o ňu záujem. Pokúsil sa ma teda obísť . Nepochodil, pretože predávajúci naozaj nemá záujem predávať pod cenu.

A viete čo ma potešilo najviac? Že keď záujemca chcel výrazné zníženie ceny... veď ani makléra nemusíte platiť.... .... mu majiteľ odpovedal :"Maklér by svoju odmenu dostal aj tak, pretože si odviedol svoju prácu a mal s tým spojené výdavky." Pre každého makléra je takáto ÚPRIMNOSŤ tou najväčšou odmenou ! Samozrejme úprimnosť musí byť vzájomná DÔVERA medzi predávajúcim a realitným maklérom je základným kameňom spolupráce. Tak ako klient sa spolieha na profesionalitu svojho makléra, tak aj ja ako realitný maklér sa musím SPOĽAHNÚŤ, že dohody platia. Ak vieš o niekom, komu by ľudia rovnako dôverovali, vedeli sa na neho spoľahnúť pri predaji svojej nehnuteľnosti, pošli mu prosím tento link: www.lucianosalova.sk.

Stačí vyplniť formulár a ja sa do 24hodin ozvem. Do skorého písania priatelia.4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

KÁVIČKA

Comments


bottom of page