top of page
0405_0021.jpg

EXKLUZÍVNY
RODINNÝ DOM
SÁSOVÁ
BANSKÁ BYSTRICA

CENA 999 999 €

V tichej časti Banskej Bystrice do detailu prepracovaný rodinný dom. Prémiové materiály, kvalitný dizajn na mieru, vlastné kino, bar, špičkové kuchyne na mieru, kompletné zariadenie, priestranné terasy, parkovanie pre 6 áut. Doprajte si viac.

POPIS

Ponuka pre náročných!
Ponúkame na predaj jedinečnú vilu v jednej z najvyhľadávanejších častí Banskej Bystrice.
Táto nehnuteľnosť vyniká nadštandardnými materiálmi , prepracovanými detailmi a dizajnérskymi chuťovkami.
Celý priestor je plánovaný a navrhovaný špičkovými dizajnérmi a architektmi. Použité boli TOP materiály a jedinečné doplnky.

3 - podlažná nehnuteľnosť, ktorá ponúka bývanie pre:
skutočne veľkú rodinu,dve-tri spriatelené rodiny, viacgeneračné bývanie, časť domu na prenájom, bývanie i podnikanie zároveň.


LOKALITA:
Rudlová je mestská časť, ktorá ponúka rýchlu dostupnosť do centra v priebehu 5minút. V blízkosti je privádzač na rýchlostnú cestu R1 a tak spojenie s Bratislavou nie je problém vyriešiť za 100minút.

DISPOZÍCIA:
Rekonštrukciou rodinného domu vznikli 3 jedinečné podlažia, ktoré sú pocitovo i funkčne rozdelené na dennú, nočnú a oddychovo - relaxačnú časť.
Na prízemí dominuje priestranná prepojená obývačka s výstupom na terasu. Kuchyňa s kompletným špičkovým zariadením, krb, relaxačná miestnosť, posilovňa, kúpelňa, šatník a bar. Barová časť je opäť s prepojením na terasu a dvor.
1.poschodie má 3 spálne, priestrannú kúpelňu, kino miestnosť, lódžiu i terasu. Súčasťou sú dve garáže do ktorých je vstup popod prístrešok na ďalšie štyri autá.
2.poschodie je luxusný 4izbový byt s krbom, šatníkom, terasou i lódžiou.


VÝMERY:
prízemie
153,33 m2, 19,20 balkón
1.posch.
165,61 m2, 5,58 balkón
2.posch.
127,35 m2, 24,89 balkón
spolu: 449,29m2 úžitkovej plochy
balkóny 49,67


CHUŤOVKY INTERIÉRU
Dizajn interiérov a kvalita detailov je bez kompromisov. Nič sa nenechalo na náhodu a všetko ladí a dotvára jedinečnú mozaiku luxusu. Výrazným prvkom je stena v chodbe s podsvieteným ónyxom. Rovnako aj v dolnej obývačke je tento exkluzívny prvok ozdobou priestoru. Okrem iného tu nájdete aj ikonickú lampu Arco od Achile Castiglioniho.

Ďalšie jedinečné prvky a materiály:
- Orechová a dubová dýha,
- travertínové parapety
- prírodný kameň v interiérových prvkoch
- ušľachtilé materiály
- dizajnové komody
- dýhované šatníky s osvetlením
- vinotéka
- luxusné kúpeľne
- premyslená dispozícia funkčných zón
- veľké okná
- prémiové vstavané spotrebiče
- americké chladničky
- efektné osvetlenie

Interiér Vám ochotne podľa Vašich predstáv a najnovších trendov pomôžu zrealizovať Impression Interier a AR design Andrea Rolková, ktorí zabezpečili Homestaging pre fotenie a natáčanie videa našou spoločnosťou.

Fotografie, text a video sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Broker Consulting, a.s. a žiadna ich časť nesmie byť publikovaná a kopírovaná bez jej súhlasu.

GALÉRIA

bottom of page