top of page

Priamo pod lanovkou! 3-izbový apartmán Donovaly

CENA

Donovaly, Slovensko

175 000 €

Čierna Kruh s príborom Reštaurácia Logo.png
3
Čierna Kruh s príborom Reštaurácia Logo(1).png
1
Čierna Kruh s príborom Reštaurácia Logo(3).png
Čierna Kruh s príborom Reštaurácia Logo(2).png
Verejná
Tehla
Jedinečný 3 izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite - Donovaly.
Citlivo navrhnutý interiér bytu v spojení s prirodzeným presvetlením vytvára okúzľujúcu atmosféru príjemného bývania už pri prvom vkročení do bytu. Perfektný byt pre investičný zámer, ako aj bývanie pre dynamických ľudí, stačí sa len nasťahovať, nič viac nemusíte riešiť.

GALÉRIA

POPIS

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
Donovaly - Apartmánový dom MAGURA
3-izbový byt s balkónom
rok výstavby 2005
tehla / zateplenie
úžitková plocha: 53,88 m2
1. podlažie / 2 ( od lanovky prízemie)
kúrenie – ústredné

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:
• plastové okná
• bezpečnostné vchodové dvere
• plávajúca podlaha, dlažba
• kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou
• kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (sklokeramická varná doska, el. rúra, digestor, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu)


MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
• orientácia bytu na JZ - SV.
• prevádzkové mesačné náklady bytu 180EUR vrátane energií
• byt je kúpou voľný
• parkovacie státie za ročný poplatok

AKÉ JE OKOLIE BYTU:
Úžasné prostredie rekreačnej lokality Donovaly, netreba zvlášť predstavovať. Vyhľadávaná je nielen na rekreáciu ale čoraz častejšie i na trvalé bývanie, vďaka rýchlej dostupnosti smer Banská Bystrica alebo Ružomberok.
Výborná strategická poloha ponúka rýchle napojenie na hlavnú cestu a zároveň je priamo pri hlavných rekreačných aktivitách - lyžiarsky vlek, klzisko, bobová dráha, Habakuky, Donovalkovo, lanový park sú naozaj na skok. Na druhej strane blízkosť lesov, turistických chodníkov a cyklotrás, krásy prírody, prinášajúcej pokoj a miesto pre relax. Pohodlné bývanie Vám podporí aj výborná občianska vybavenosť. V tesnej blízkosti nájdete zástavku autobusu, reštauráciu, bufety a v centre Donovál pešou chôdzou 20min aj obchod či poštu.

Z NÁŠHO POHĽADU:
Ide o veľmi zaujímavú ponuku. Harmonicky, vyladený byt, kde nemusíte takmer nič zariaďovať, kúpite – bývate. Úžasná lokalita v atraktívnej lyžiarsko- turistickej oblasti reprezentuje moderné bývanie ako aj investičný byt k budúcemu celoročnému prenájmu. Pozitívne hodnotíme veľký slnečný balkón, príjemné presvetlenie bytu, vlastné parkovanie a všetky turistické atrakcie priamo po ruke.

KONTAKT

bez pozadia.png
bottom of page