top of page
0507_0001.jpg

RODINNÝ DOM
POD URPÍNOM
BANSKÁ BYSTRICA

CENA 449 000 €

Rodinný dom takmer v centre Banskej Bystrice. Nachádza sa v krásnom prostredí pod Kalváriou s výhľadom na mesto. Udržiavaná záhrada, parkovanie pre dve autá a môžnosti nielen vlastného bývania ale časť domu dať aj na prenájom ale využiť pre podnikanie.

POPIS

REZERVOVANÉ!
Jedinečná ponuka! Len 2 minútky do centra na kávičku. Len 2 minúty z mesta a ste doma. Bývanie v centre Banskej Bystrice a pritom v lone krásnej prírody pod Urpínom je snom každého z nás. Upravená záhrada, oddychová zóna, miesto pre domáceho miláčika i pre dve autá. Rodinný dom s ideálnym pozemkom o výmere 668m2.

2 - podlažná nehnuteľnosť / 3izbový a samostatný 1izbový byt/, ktorá ponúka bývanie pre:
rodinu s deťmi, aktívnych ľudí, čo chcú mať všetko na dosah, viacgeneračné bývanie, časť domu na prenájom,bývanie i podnikanie zároveň,samostatný domček na prenájom ako bonus.


LOKALITA:
Pod Urpínom je širšie centrum, ktoré ponúka rýchlu dostupnosť kamkoľvek v rámci mesta. V blízkosti je privádzač na rýchlostnú cestu R1 a tak spojenie s Bratislavou nie je problém vyriešiť za 100minút.
Množstvo zelene, úzke uličky a rodinné domy vytvárajú dojem pokoja a oddychu, no zároveň kompletná občianska vybavenosť v okolí vás iba utvrdí o atraktivite tejto lokality a výhodách mesta.


DISPOZÍCIA:
Rekonštrukciou rodinného domu vznikli 2 samostatné podlažia, ktoré sú pocitovo i funkčne rozdelené na dennú, nočnú a oddychovo - relaxačnú časť.
1. podlažie má jednu izbu , kuchynku, kúpeľňu s WC, kotolňu a pivnicu. V minulosti využívané na prenájom.
2. podlažie tvorí hlavnú časť domu s priestrannou kuchyňou, ktorá je pýchou tejto domácnosti. Oceníte výstup priamo do záhrady a na terasu.
Z priestrannej chodby je vstup do ostatných izieb. Z obývačky i spálne vyjdete na slnečný balkón. Ak by ste mali málo tepla, v obývačke vás ohreje funkčný krb.
Ak ste hľadali veľkú kúpeľňu, v ktorej nemusíte robiť kompromisy , práve ste ju našli.
Súčasťou pozemku je i priestor pre domáceho miláčika, letný domček i dielňa.

Fotografie, text a video sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Broker Consulting, a.s. a žiadna ich časť nesmie byť publikovaná a kopírovaná bez jej súhlasu.

 

AKTIVITY  V OKOLÍ

GALÉRIA

0405_0020.jpg
0405_0009.jpg

LUXUSNÁ VILA

ODPORÚČANÉ

bottom of page