top of page
Vizualizácia 6.jpg

PREDPREDAJ !
DREVODOMY OŠČADNICA- ROVNÉ

CENA 322 800 €

Vizualizácia 2.jpg
V krásnom prostredí na severe Slovenska sa vytvára úžasné miesto na relax. Kysuce sú zárukou jedinečnosti a dokonalej súhry s prírodou. Celý projekt je navrhnutý tak, aby spĺňal očakávania a predstavy aj pre tých najnáročnejších klientov. Na pozemku o celkovej výmere 2365m2 sú v štádiu projektu pripravené rodinné domy určené najmä na rekreáciu a investíciu.5 rodinných domov s vlastným pozemkom, vlastnou studňou, prístupovou cestou a IS.

POPIS

LIMITOVANÝ PREDPREDAJ! ODPOČET DPH!


PODBEĽ REZERVOVANÝ!

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

* lokalita - Oščadnica - Rovné
* typ stavby : rodinný dom
* jednopodlažný s obytným podkrovím
* obytná plocha 124m2
* pozemok o výmere 350m2 - 390m2
* IS - elektrina
* vlastná voda
* žumpa
* prístupová cesta so solárnym osvetlením
* parkovanie pre 2 autá
* predpoklad ukončenia výstavby: /kolaudácie/ 03/2023
* energetická trieda A0

VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU:
* drevodom
* vyhotovenie do Štandardu - okná, dvere so zárubňami, rekuperácia, tepelné čerpadlo, kuchynská linka bez spotrebičov, kúpeľňa s wc na prízemí aj v podkroví
* drevené schody
* kachľová pec
* sauna
* drevená terasa
* kaďa
* kúrenie na ďiaľkové ovládanie

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:

* možný odpočet DPH!
* vyhotovenie aj na kľúč - individuálna cenová kalkulácia
* garantovaná cena bez ďalšieho navýšenia
* nízke energetické náklady
* vlastná voda!

AKÉ JE OKOLIE DOMU:

Lokalita Oščadnica - Rovné je vyhľadávanou nielen nadšencami zimných športov ale aj turistami v lete. Okolitá príroda ponúka široké možnosti na turistiku i cykloturistiku. V zime lyžiarske stredisko Veľká Rača, vzdialené len 13minút autom, je obľúbeným cieľom pre nadšencov lyžovania a skialpu. Celoročne je východiskovým bodom pre spoznávanie Kysúc a pohraničných oblastí Česka a Poľska.


Z NÁŠHO POHĽADU:

Z celého projektu je cítiť spätosť s prírodou a tradičnou ľudovou architektúrou Kysúc. Jedinečné názvy rodinných domov podľa okolitej Flóry - Fialka, Podbeľ, Rosička, Perovník a Zvonček sú dôkazom, že všetko je do detailu prepracované od dispozície, interiéru až po celkový výber lokality.
Výhodou tohto rodinného domu je najmä dobrá dispozícia s nepriechodnými izbami. Každé podlažie disponuje kúpeľňou s WC. Priestranná kuchyňa spojená s obývacou časťou má výstup na vonkajšiu terasu . Súčasťou každého domu je sauna a na drevenej terase sa nachádza kaďa.

Dôležitá informácia!
O celý areál sa bude starať správcovská spoločnosť a bude dohliadať na údržbu trávnikov či živých plotov. Je možnosť aj spolupráce na prenajímaní objektu počas celého roka s výlukou termínov rezervovaných pre vás.

Ponuka je limitovaná, preto neváhajte a rezervujte si niektorý z domov ešte dnes.

Podrobnejšie informácie ohľadom dispozície, pôdorysov či interiéru poskytneme na vyžiadanie.

GALÉRIA

bottom of page