top of page

3 izbový byt, Kováčová

CENA

Kováčová, Slovensko

189 000€

Čierna Kruh s príborom Reštaurácia Logo.png
3
Čierna Kruh s príborom Reštaurácia Logo(1).png
1
Čierna Kruh s príborom Reštaurácia Logo(3).png
Čierna Kruh s príborom Reštaurácia Logo(2).png
Ústredná
Panel


Krásny, slnečný 3 izbový byt v obci Kováčová, ktorá sa nachádza len 4km od Zvolena a 18km od Banskej Bystrice. Táto kúpeľná obec ponúka množstvo príležitostí pre voľnočasové aktivity v prírode a určite každý ocení aj termálne kúpalisko so štyrmi bazénmi. Okolie Kováčovej vám ponúka aj štyri minerálne pramene (Sliač), kúpele, historické pamiatky, krásnu prírodu a turistické možnosti (Pustý hrad, Čertova skala,...). Ďalšou výhodou je rýchle napojenie na diaľnicu D1 smer BB alebo BA ale aj na rýchlostnú cestu R1 do ZV.
Byt sa nachádza v tichej lokalite s krásnym okolím, ktoré si môžete vychutnať vďaka dvom balkónom a jednej lodžii, ktorými byt disponuje. Byt sa nachádza na 1. poschodí z troch.
Výhľad je na tri svetové strany a vďaka tomu je byt slnečný a vďaka dispozícií pôsobí veľmi vzdušne a priestranne.

GALÉRIA

POPIS

Dispozícia:
- Vstupná chodba so skriňami,
- kúpeľňa s WC,
- kuchyňa s balónom prepojená s obývačkou kde sa nachádza lodžia,
- šatník,
- detská izba,
- spálňa s balkónom

Parametre:
- Byt s výmerou 79m2
- Výťah
- Plastové okná
- Laminátové a keramické dlažby
- Kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi: keramická platňa, digestor, kameninový drez, umývačka riadu, el. rúra

dostupné parkovanie priamo pred bytovkou
Odporúčanie realitného makléra:
Byt je krásny, priestranný a keďže je orientovaný na tri svetové strany aj veľmi slnečný. Vďaka tomu, že v šatníku sa nachádzajú stupačky, má nový majiteľ možnosť oddeliť si WC od kúpeľne alebo vytvoriť druhú. Okolie bytu je plné zelene, je tam ticho a kľud. Priamo na dvore pred bytovkou je posedenie s ohniskom, takže si môžete vychutnať letnú opekačku aj keď bývate v byte.

V prípade kúpy tejto nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru zabezpečíme kompletné financovanie za najvýhodnejších podmienok na trhu, vrátane poistenia a objednávky znalca. Vybavíme všetky právne dokumenty, rezervačné a kúpne zmluvy, kataster i prepis energií. Zrealizujeme celý obchod bezpečne, jednoducho a komfortne.

KONTAKT

bez pozadia.png
bottom of page