top of page

Novostavba bungalov

CENA

Kaľamenová, Kaľamenová, Slovensko

370 000 €

Čierna Kruh s príborom Reštaurácia Logo.png
3
Čierna Kruh s príborom Reštaurácia Logo(1).png
1
Čierna Kruh s príborom Reštaurácia Logo(3).png
Čierna Kruh s príborom Reštaurácia Logo(2).png
Pri pozemku
Montovaná


Exkluzívne na predaj novostavbu rodinného dvojdomu v obci Kaľamenová. Obec sa nachádza len 15km od Turčianskych Teplíc a 27km od mesta Martin.

GALÉRIA

POPIS

Dom, typu bungalov je postavený na krásnom rovinatom pozemku o rozlohe 1560m2. Dom má spoločný dvor, výstup na terasu aj spoločnú technickú miestnosť ale každá z bytových jednotiek má svoj vlastný vchod, kúpeľňu, kuchyňu.

Jedna z bytových jednotiek pozostáva z kuchyne, ktorá je prepojená s obývačkou a s výstupom na terasu a záhradu. Má dve samostatné izby a kúpeľňu spojenú s WC. V jednej z izieb sa nachádza aj šatník.

Druhá bytová jednotka pozostáva takisto z prepojenej kuchyne a obývačky, z ktorej sa tiež vychádza na terasu a do záhrady. Má však tri samostatné izby a dve kúpeľne. Jedna z nich je aj s WC.
V oboch častiach domu je povala, ktorá poskytuje priestor na odkladanie napr. sezónnych vecí.
Dom je drevostavba so škridľovou strechou. Terasa je prestrešená.

Pred domom priamo na dvore je možné parkovanie viacerých áut ale dostatok miesta je aj pred samotným domom.

Dom sa nachádza na okraji dedinky, takže poskytuje dostatok súkromia a pokoja. Celkovo je tam veľmi ticho a krásne. Hneď od domu vedú cyklotrasy a všade naokolo sú krásne lúky. V blízkosti obce sa nachádzajú minerálne pramene Budiš a dostupnosť do okresného mesta Turčianske Teplice je cca 15 minút. Na opačnú stranu do Martina je to do 30minút.

Z NÁŠHO POHĽADU:
Táto novostavba je ideálna pre veľké rodiny , resp. aj pre dve generácie vzhľadom na to, že sú tam dve samostatné bytové jednotky. Tiež je to vhodný dom aj na podnikanie, napr. na booking.
V nehnuteľnosti nie sú potrebné žiadne ďalšie investície a okolie si zaručene zamilujete pre ten pokoj a ticho.

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť, ktorá Vás prevedie celým procesom predaja vďaka svojim špičkovým špecialistom na financie i reality s ľahkosťou, bez starostí a pocitom bezpečia.

KONTAKT

bez pozadia.png
bottom of page